MACKIEWICZA
Budynek wielorodzinny w Białymstoku
MACKIEWICZA
Budynek wielorodzinny w Białymstoku
Kalter sp. z o.o. proponuje kolejną inwestycję deweloperską w Białymstoku. Jest to budynek mieszkalny wielorodzinny położony przy ul. Mackiewicza na najmłodszym osiedlu w Białymstoku – Bacieczkach. Ta lokalizacja to wyśmienite rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój oraz funkcjonalność osiedla.

Nowoczesna architektura otoczenia zapewnia schludny i estetyczny wygląd. Funkcjonalność i wygoda to położone w bezpośrednim otoczeniu obiekty użyteczności publicznej takie jak przedszkole, szkoła, przychodnia oraz liczne lokale usługowe. Łatwy dostęp do centrum miasta zapewnia dwupasmowa ul. H. Kołątaja łącząca się z Al. Jana Pawła II. Odległość od centrum to około 4 km – przy średnim natężeniu ruchu około 10 min. jazdy samochodem.

Budynek jest obiektem mieszkalnym, wielorodzinnym, wolnostojącym o czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej – podpiwniczenie z garażem.
Obiekt o orientacji wschód – zachód składa się z 2 klatek schodowych o łącznej ilości 23 mieszkań natomiast w podpiwniczeniu i pod terenami zielonymi zlokalizowano garaż podziemny z 12 miejscami postojowymi.

W budynku znajdować się będzie 19 mieszkań dwu pokojowych o powierzchniach od 39,89 m2 do 53,9 m2 oraz 4 mieszkania trzy pokojowe o powierzchniach 57 i 62,66 m2.

Architektura budynku została tak przemyślana aby użyteczność i funkcjonalność zamknąć w interesującej formie. Użytkowanie budynku uatrakcyjni zagospodarowanie terenu wokół obiektu tj. kwietniki, krzewy, drzewka, elementy małej architektury tj. ławki dla mieszkańców, plac zabaw dla najmłodszych.
Jeżeli mają Państwo pytania związane z wyborem lub zakupem nieruchomości
© Copyright. Kalter 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone