HERBERTA
Szeregówki w Białymstoku
HERBERTA
Szeregówki w Białymstoku
Inwestycja położona jest na osiedlu mieszkaniowym "Bacieczki" przy ul. Herberta.

Atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych idealnie spełnia wymagania osób ceniących sobie  spokój oraz ciche otoczenie.

Jednym z wielu atutów położenia inwestycji jest już ukształtowana zabudowa nowopowstałego osiedla "Bacieczki" gwarantująca dobry stan dróg, parkingów,  infrastruktury technicznej i handlowo-usługowej. W niedalekim sąsiedztwie około 5 min drogi samochodem znajdują się supermarkety Leroy, Auchan, Makro i Selgros resztę potrzeb mieszkańców zapewnią liczne punkty usługowo handlowe położone w granicach osiedla.

Inwestycja składa się z 5 budynków w zabudowie szeregowej. Przy projektowaniu budynków w głównej mierze kładziono nacisk na funkcjonalność oraz wygodę przyszłych właścicieli.
Sprawdzona technologia wykonania obiektu oraz użyte do budowy materiały zapewnią trwały i wysoki komfort zamieszkiwania. Wyważona i gustowna kolorystyka elewacji sprawia, że każdy z domów będzie tworzył przemyślaną i harmonijną całość.

W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa właścicieli oraz zapewnienia kameralności działka, na której powstały domy jest w pełni ogrodzona z bramą wjazdową sterowaną pilotem oraz furtką z domofonem cyfrowym.

Budynki mają powierzchnię netto od 205,67 m2 do 212,63 m2 z działkami o powierzchni od 200 do 300 m2

Inwestor: Kalter Sp. z o.o.
Jeżeli mają Państwo pytania związane z wyborem lub zakupem nieruchomości
© Copyright. Kalter 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone