Skorupska 24
Budynek wielorodzinny w Białymstoku
Skorupska 24
Budynek wielorodzinny w Białymstoku

Budynek mieszkalny wielorodzinny z parkingiem podziemnym w Białymstoku przy ul. Skorupskiej

Inwestycja położona w centrum miasta przy ul. Skorupskiej na osiedlu Bojary. Atrakcyjna lokalizacja spełnia wymagania osób pragnących zamieszkać w centrum miasta, a jednocześnie ceniących sobie spokój i ciche otoczenie.

Budynek został zaprojektowany w kształcie litery C z dziedzińcem otwartym na północ. W celu wkomponowania budynku w charakterystyczny styl zabudowy osiedla Bojary elewacja frontowa została zaprojektowana na kształt współczesnej kamienicy z centralnie umieszczonymi balkonikami oraz skrajnymi przestronnymi balkonami. Zaprojektowane na nich balustrady i drewniane żaluzje nadają elewacji charakter lekkości i harmonii.

Budynek jest obiektem czterokondygnacyjnym, trzyklatkowym z parkingiem w podziemiu. Działka, na której powstał budynek jest w pełni ogrodzona, a na jej terenie wydzielono miejsce na plac zabaw dla dzieci.

W budynku znajduje się 31 mieszkań, w tym 5 mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 42,9 m2 do 48,5 m2 oraz 26 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 54 m2 do 72,3 m2. Mieszkania położone na pierwszej kondygnacji spełniają wszelkie wymogi ich dostępności dla osób niepełnosprawnych. W podziemiu budynku znajduje się parking z 30 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych.
Jeżeli mają Państwo pytania związane z wyborem lub zakupem nieruchomości
© Copyright. Kalter 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone