Moje Nowe Miasto
ul. Kawaleryjska/Grażyny
Moje Nowe Miasto
ul. Kawaleryjska/Grażyny

"Moje Nowe Miasto" to niski, kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, usytuowany w wyjątkowej dzielnicy o niepowtarzalnym klimacie.

W 3- piętrowym budynku wyposażonym w cichobieżne windy znajdować się będzie 45 lokali mieszkalnych o powierzchni od 45 m2 do 76 m2 z dużymi przeszklonymi balkonami bądź ogródkami. W parkingu pod budynkiem dostępne będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na parterze zlokalizowane zostaną 2 lokale usługowe o powierzchni 43 m2 i 60 m2.

Starannie zaprojektowana zieleń wraz z elementami małej architektury na dziedzińcu wewnętrznym oraz wokół budynku zapewnią Państwu doskonałe warunku relaksu i wypoczynku.Teren wokół budynku będzie ogrodzony.

Większość mieszkań znajduje się od słonecznej południowej strony dzięki temu mieszkania będą dobrze doświetlone i jasne. Dodatkowym atutem mieszkań jest możliwości wydzielenia w prawie każdym lokalu odrębnej kuchni z dostępem do naturalnego światła. Przemyślane, funkcjonalne układy mieszkań sprawią, iż każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Układ wewnętrznych ścianek działowych daje możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń, dzięki czemu mogą być spełnione nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Użyte do budowy wysokiej jakości materiały sprawiają , że budynek będzie kameralny i prestiżowy.

W otoczeniu budynku znajduje się pełna infrastruktura miejska: szkoły, przedszkola, a także liczne sklepy, apteki i punkty usługowe, a bliskość zielonych terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych to komfort i wygoda dla mieszkańców.

Jeżeli mają Państwo pytania związane z wyborem lub zakupem nieruchomości
© Copyright. Kalter 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone