Moja Młynowa
ul. Młynowa/Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Moja Młynowa
ul. Młynowa/Kardynała Stefana Wyszyńskiego

"Moja Młynowa" to kaskadowy kompleks mieszkalny u zbiegu ulic Młynowej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Czarnej – centrum miasta oraz dostęp do bogatej infrastruktury czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach, ceniących przede wszystkim przestronne i wygodne wnętrza oraz funkcjonalny układ oferowanych mieszkań i lokali usługowych. Oferta ponad 200stu mieszkań i apartamentów przeznaczona dla ludzi szukających komfortu i wygody chcących cieszyć się urokami życia w centrum Białegostoku.

W 7 i 8-piętrowym budynku zaprojektowaliśmy mieszkania o powierzchni od 36 m2 do 102 m2

– od mieszkań dwupokojowych, poprzez dwustronne lokale trzypokojowe w funkcjonalnych rozkładach po obszerne czteropokojowe apartamenty z obszernym salonem o południowej – słonecznej ekspozycji.

W budynku znajdą się liczne lokale usługowe usytuowane na parterze. Zadbano też o strefę komfortu dla mieszkańców, którą będzie tworzył wewnętrzny dziedziniec oraz nietuzinkowe elementy małej architektury.

Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą połączoną ze świetną lokalizacją, zapewniającą prestiżową okolicę, doskonałą komunikację, bogate życie kulturalne oraz bliskość m. in. Opery i Filharmonii Podlaskiej, licznych restauracji i sklepów oraz parku miejskiego.

W celu zapoznania się z ofertą mieszkań i lokali usługowych w inwestycji "Moja Młynowa" zapraszamy do Biura Sprzedaży w Białymstoku, przy ul. Augustowskiej 8
  • Atrakcyjna okolica
  • Szkoły w sąsiedztwie
  • Dobry dojazd
  • Sklepy w okolicy
  • Dobre połączenie komunikacyjne
  • Garaże podziemne
Jeżeli mają Państwo pytania związane z wyborem lub zakupem nieruchomości
© Copyright. Kalter 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone